Södra Långebergsgatan 18

436 32 Askim

Tel: +46 (0)31-7485280

Öppet Måndag – Fredag* 07.30-16.30

* Fredag öppet till 15.30

KA

Kjell Axelsson
VD

 (CEO)
031-7485280
kjell.axelsson@axson.se

JM

Jerry Magnusson
Verksamhetsansvarig

 (Sales manager)
031-7485275, 0705-289075
jerry.magnusson@axson.se

PEL

Peter Elmén
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485278, 0705-662278
peter.elmen@axson.se

PG

Patrick Gyllén
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485277, 0705-289077
patrick.gyllen@axson.se

MG

Mikael Granqvist
Säljare, svetstekniker, IWS

 (Sales, welding tech, IWS)

031-7485267, 0705-399267
mikael.granqvist@axson.se

AHA

Andreas Hammarström
Säljare, robotsvetstekniker

 (Sales, robot welding tech)

031-7485274, 073-6255274
andreas.hammarstrom@axson.se

Peter Åkerström
Säljare, svetstekniker, EWS, EWI

 (Sales, welding tech, IWS)

0722-327770
peter.akerstrom@axson.se

JB

Joakim Bergqvist
Inköp, logistik och order

 (Purchasing, logistics and sales)

031-7485272
joakim.bergqvist@axson.se

RK

Ronja Kristoffersson
Lager

 (Stock)

031-7485286
ronja.kristoffersson@axson.se

KEA

Karin Andersson
Lager

 (Stock)

031-7485286
karin.andersson@axson.se

Håkan Kristoffersson
Lager

 (Stock)

031-7485286
hakan.kristoffersson@axson.se

PT

Pierre Thurfjell
Montage

pierre.thurfjell@axson.se

ST

Sören Thern
Support, robotintegratör

 (Service)

031-7485276, 0705-289076
soren.thern@axson.se

DE

Daniel Eriksson
Service, reparationer

 (Service)

031-7485273, 0736-255273
daniel.eriksson@axson.se

MA

Max Ambrén
Service, reparationer

 (Service)

031-7485288, 0720-902088
max.ambren@axson.se

Markus Olsson
Service, reparationer

 (Service)

031-7485265, 0705-195265
markus.olsson@axson.se

SLE

Sandra Lénart
Kontor, fakturering, televäxel

 (Office, invoice, switchboard)

031-7485271
sandra.lenart@axson.se

AH

Anna Hultberg
Ekonomi

 (Economics)

031-7485298
anna.hultberg@axson.se

SL

Sven Lorentzon
Hemsida, reklam

 (Homepage, advertising)

031-7485284
sven.lorentzon@axson.se

OS

Oskar Stensson
Datorsupport, digital marknadsföring

 (Computer support, digital advertising)

031-7485283
oskar.stensson@axson.se

LL

Lars Lundin
Dokumentation, översättning

 (Documentation, translation)

031-7485279, 0705-289079
lars.lundin@axson.se

NA

Niclas Åkesson
Avdelningsansvarig, robot

 (Robot division manager)

031-7485287, 0706-185287
niclas.akesson@axson.se

JS

Jerry Samuelsson
Robotsvetstekniker, utbildning

 (Robot tech, education)

031-7485289, 0736-255285
jerry.samuelsson@axson.se

Cecilia Grahn
Robotsvetstekniker, utbildning

 (Robot tech, education)

031-7485266, 0736-420612
cecilia.grahn@axson.se

Företag*

Ditt namn*

Din epost*

Ämne

Ditt meddelande

* Obligatoriskt