Besök oss

Södra Långebergsgatan 18
436 32 Askim

Öppet Måndag – Fredag* 07.30-16.30
* Fredag öppet till 15.15

Kontakta oss

Växel……………………….031-7485280

Säljare…………………….031-7485269

Axson Robot………….031-7485285

Service, Support……031-7485268

Order………………………031-7485270

Axson Personal

Jerry Magnusson
VD

 (CEO)
031-7485275
jerry.magnusson@axson.se

Axson Personal

Peter Elmén
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485278, 0705-662278
peter.elmen@axson.se

Axson Personal

Patrick Gyllén
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485277, 0705-289077
patrick.gyllen@axson.se

Axson Personal

Andreas Hammarström
Säljare, robotsvetstekniker

 (Sales, robot welding tech)

031-7485274, 0736-255274
andreas.hammarstrom@axson.se

Axson Personal

Jesper Andersson
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485260, 0766-772660
jesper.andersson@axson.se

Axson Personal

Christian Hellqvist
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485261, 0766-772661
christian.hellqvist@axson.se

Axson Personal

Tomas Sjöstedt
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485267, 0705-399267
tomas.sjostedt@axson.se

Axson Personal

Joakim Bergqvist
Inköp, logistik och order

 (Purchase, logistics and sales)

031-7485272
joakim.bergqvist@axson.se

Axson Personal

Karin Andersson
Lager

 (Stock)

031-7485286
karin.andersson@axson.se

Axson Personal

Håkan Kristoffersson
Lager

 (Stock)

031-7485286
hakan.kristoffersson@axson.se

Axson Personal

Sara Palm
Lager

 (Stock)

031-7485286
sara.palm@axson.se

Axson Personal

Sören Thern
Support, robotintegratör, service

 (Support, robot integration, service)

031-7485276, 0705-289076
soren.thern@axson.se

Axson Personal

Daniel Eriksson
Serviceansvarig

 (Service manager)

031-7485273, 0736-255273
daniel.eriksson@axson.se

Axson Personal

Markus Olsson
Service, reparationer

 (Service)

031-7485265, 0705-195265
markus.olsson@axson.se

Axson Personal

Emil Sjöström
Service, reparationer

 (Service)

031-7485264, 0766-772664
emil.sjostrom@axson.se

Axson Personal

Dino Skoro
Service, reparationer

 (Service)

031-7485268
dino.skoro@axson.se

Axson Personal

Pierre Thurfjell
Service

 (Service)

031-7485288, 0720-902088
pierre.thurfjell@axson.se

Axson Personal

Sandra Lénart
Kontor, fakturering, televäxel

 (Office, invoice, switchboard)

031-7485271
sandra.lenart@axson.se

Axson Personal

Sven Lorentzon
Reklam, annonser, broschyrer

 (Advertising, brochure)

sven.lorentzon@axson.se

Axson Personal

Oskar Stensson
IT ansvarig

 (IT manager)

031-7485283
oskar.stensson@axson.se

Axson Personal

Sara Stensson
Digital media, digital marknadsföring

 (Digital media, digital advertising)

031-7485282
sara.stensson@axson.se

Axson Personal

Niclas Åkesson
Ansvarig robotavdelning

 (Robot division manager)

031-7485287, 0706-185287
niclas.akesson@axson.se

Axson Personal

Nilas Sundlöf
Robotsvetstekniker, utbildning

 (Robot tech, education)

031-7485266, 0736-420612
nilas.sundlof@axson.se

Axson Personal

Dennis Håkansson
Robotsvetstekniker, utbildning

 (Robot tech, education)

031-7485289, 0736-266285
dennis.hakansson@axson.se

    Företag*

    Ditt namn*

    Din epost*

    Ämne

    Ditt meddelande

    * Obligatoriskt